•      - به اطلاع کلیه علاقه مندان به دوره های آموزشی نقاشی روی پارچه و باتیک می رساند این دوره آموزشی تابستان 97 در محل خانه ملک برگزار خواهد شد. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام با شماره تلفن 38535609 تماس حاصل فرمایند.

  🔴  طلاعیه ثبت نام نشان ملی مرغوبیت کالا در سال ۱۳۹۸:
  ◀️ متقاضیان می توانند تا تاریخ 30 اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ به معاونت صنايع دستی و هنرهای استان خراسان رضوی و در شهرستان ها به ادارات میراث فرهنگی شهرستان‌ مربوطه مراجعه فرمایند.
  🔴 « چهار معیار مرغوبیت، اصالت، نوآوری، قابلیت بازاریابی و دو پیش شرط احترام به ارزش های محیط در بکارگیری مواد و تکنیک‌های تولید و مسئولیت اجتماعی توليدكننده از موارد مهم در قضاوت داوران براي انتخاب بهترين اثر به شمار می‌روند و هنرمندان دارای نشان ملی مرغوبیت باید برای خلق و تولید آثار هنری خود معیارها و پیش شرط لازم را رعایت بکنند.
  قابل توجه: فرم های تقاضاً باید به صورت تایپ شده و همراه با تصاویر مربوط به اثر تکمیل و به معاونت صنایع دستی استان ارائه گردد.


   فرم تقاضانامه دریافت نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی


     
  آموزش نقاشی روی پارچه و چاپ باتیک
   
    آموزش چاپ قلمکار
   
    آموزش تراش سنگ های قیمتی
   

  آموزش سفالگری (تابستان 98)

   


   
دسترسی سریع
تمامی حقوق این پورتال متعلق است به اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق